TELEFON: 725 817 617
Nabídka práce     linka     Pro partnery     linka     Kontaktujte nás
 
 

Personální agentura, personální servis, personální leasing - WouxTeam s.r.o.

 
         
 

Pár informací o naší firmě ...

  Personální agentura, personální servis, personální leasing - WouxTeam s.r.o.  
 

WouxTeam je rozvíjející se společnost, která se specializuje na obor HR a personalistika. Jsme mladá pražská personální agentura. Nabízíme služby v oblasti zprostředkování zaměstnání tak, abychom plně zabezpečili požadavky našich klientů i zaměstnanců, a to zejména outsourcing ‑ dodavatelská služba, personnel leasing ‑ personální leasing, temporary help ‑ dočasná pracovní výpomoc, recruitment ‑ vyhledávání a výběr pracovníků.

Uchazečům o zaměstnání nabízíme zprostředkování práce a podporu na cestě za lepší kariérou. Vedle aktuální nabídky práce a brigád poskytujeme také kariérní poradenství. Pomůžeme Vám zorientovat se na trhu práce, sestavit CV a připravít Vás na pohovor či výběrové řízení.

Samozřejmostí naší práce je dodržování etických standardů a systematický přístup.

Svých klientů si umíme vážit – uděláme vše, abyste byli spokojení a spolupráce s námi se vám vyplatila.

   
       
 

Možnosti spolupráce

   
 

Našé agentura spolupracuje s uchazeči a se společnostmi, které zaměstnance poptávají. Cílem je nalézt vhodného kandidáta, který se stane skvělým zaměstnancem, a který také zapadne do firemní kultury společnosti.

Wouxteam je zaměřena především na personální leasing a dočasné přidělení zaměstnanců.

Personální leasing - je outsourcing pracovníků pro vaši společnost a projekty. Umožní Vám rychle rozvíjet Vaše podnikatelské aktivity a to díky pružnému řešení personálních otázek. Pracovní síly si najímáte na dohodnutou dobu, ale můžete jejich objem operativně navýšit nebo snížit, dle aktuálního vývoje projektu.

Dočasné přidělení zaměstnanců většinou řeší problémy v sezónnosti, v době zvýšených požadavků po produkci, a to dočasným umístěním našých zaměstnanců k výkonu práce u jiného zaměstnavatele, tzv. partnera. Na druhou stranu pro uchazeče o zaměstnání dočasné přidělení je výhodné, neboť může sloužit jako dočasné řešení jejich pracovního uplatnění v době hledání stabilního pracovněprávního vztahu.

   
         
Personální agentura, personální leasing. Trh práce je naše specializece. Šetříme Váš čas a finance.                                                                              
         
Copyright © 2017 WouxTeam s.r.o. MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE